БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ВО МАКЕДОНИЈА!

 E: hello@karmapix.com

 

Разгледајте ги дизајните на различните фото книги подготвени за вас и изберете ги оние кои најмногу ви се допаѓаат

Направете ја вашата СОВРШЕНА ФОТО КНИГА за помалку од 10 минути

Уживајте и забавувајте се!

 Времето на процесирање на нарачката е 3-4 работни дена. 24-36 страни вклучени во зависност од избраните карактеристики (димензии и тип на корица). Moже да додадете дополнителни страни по желба.

Покажи по страница
Сортирај по
 Листа   Листа 

EZ фото книга

ден 818,00

Роденден

ден 995,00

Моја година

ден 995,00

Меден месец

ден 995,00

Низ годините

ден 995,00

Школски дух

ден 995,00

Vintage свадба

ден 1.359,00
Loading...