БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ВО МАКЕДОНИЈА!

 E: hello@karmapix.com

 

Незаборани приказни насекаде околу вас. Тематските фото книги се измислени за нив. Недостасува уште твојот персонализиран отпечаток за паметење.

За помалку од 10 минути до идеален фото подарок.

 

1. ИЗБЕРИ ГО ТВОЈОТ ОМИЛЕН СТИЛ

Соодветни за секоја пригода

ИЗБЕРИ ДИЗАЈН

 

       ВЕНЧАВКИ

 ЗАПОЧНИ СЕГА!

ПАТУВАЊА 

ЗАПОЧНИ СЕГА!

 СЛУЧУВАЊА

ЗАПОЧНИ СЕГА!

БЕБЕ

 ЗАПОЧНИ СЕГА!

ЕКСПРЕС КНИГИ

 ЗАПОЧНИ СЕГА!

 ПРАЗНИ КНИГИ 

 ЗАПОЧНИ СЕГА!

 

2. ИЗБЕРИ ГОЛЕМИНА

Избери го твојот совршен формат.

 

НАПРАВИ ЈА ТВОЈАТА ФОТО КНИГА

                        

               ZZ КНИГА             

 

  SQUARE ФОТО КНИГА        

 

 

LANDSCAPE ФОТО КНИГА

 

 

PORTRAIT ФОТО КНИГА

 

3. ИЗБЕРИ КОРИЦА

Изберете корица која ќе одговара најмногу на вашиот дизајн.

 

ЗАПОЧНИ СЕГА

        
ТВРДА КОРИЦА                     СПИРАЛА СО ТВРДИ КОРИЦИ                       КЛАМЕР                         МЕКА КОРИЦА

 


 

За да подарите радост и мали мигови среќа кои некому ќе значат сè,

вистинскиот подарок се тематските фото книги.

 

 

 Креирај ја твојата фото книга во неколку лесни чекори


Едноставно изберете ги вашите најомилени слики од вашиот мобилен уред, Facebook или Instagram профил, и за 5 минути направете инстант фото книга.

 

  

Сите ваши моменти експресно зачувани.

 

 

 

 

 

 

  Ви треба помош со креирањето на вашата фото книга?

 

 Прочитајте ги следниве совети:.

                                   - Посетете го делот за FAQ

                                    - Испратете прашање во делот за производи

                                   - Прашајте го вашето прашање на нашата контакт форма.

-Посети ја нашата страна за политика  на достава.

                                    

          

Ги сакате вашите фотографии. И ние исто така.

Релаксирајте се правејќи ја вашата совршена фото книга!

Издвојуваме

Покажи по страница
Сортирај по
 Листа   Листа 
Loading...