БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА! -20.20% ПОПУСТ со кодот BUNNYHOP

 E: hello@karmapix.com

 

Покажи по страница
Сортирај по
 МРЕЖА   ЛИСТА 

Идеи за есенска фото книга

Есента нуди безброј идеа за супер фотографии.  Со почеток на школската година и безбројните училишни активности, многубројни настани и супер колоритна палета на бои , оваа сезона е идеално време за изработка на книга за семејни фотографии. Се что треба е само да сфатиме каде да ги насочиме нашите камери.

Повеќе...

Совети за супер страшен албум за "Ноќта на Вештерките”

Ноќта на вештерките  се ближи брзо и пред да знаеме ние веќе сме излезени и правиме фотографии од сите симпатични мали фантоми и тролови! Како и да е, можно е, фотографирањето на вашите млади да биде несигурно и прилично проблематично.  Со овие 5 совети ќе ви помогнеме да направите совршени слики  за вашиот албум за “Ноќта на вештеркитеpките”:

Повеќе...

Совршен роденденски подарок

Роденденските моменти се оние кои се важни и незаборавни за сите. Па затоа секој од нас бара начин да ги сними  и зачува прекрасните спомени.

Повеќе...

Хуманоста нема граници

Настанот на 14.04.2019 беше огромен успех благодарејќи на сите оние кои што не посетија и ја поддржаа нашата цел да ја изразиме љубовта кон сите преку креативност, дружење и хуманост.

Повеќе...

Правиме добри дела

Оваа година заедно со BATODIVAJN.com  сме дел од акцијата “Pay it forward” - направи добро дело и продолжи понатаму во oрганизација на Inner Wheel Club Skopje Europea и Аутизам МК / Autism Awareness MK.

Повеќе...

Време e за маски

Она време е во годината кога костимите, маските и креативноста доаѓаат во прв план – 1 април! Овој забавен ден се ближи и е совршена можност за учење и за развивање на креативноста со вашето дете, кога заеднички ќе ја остварите неговата визијата да биде она што ќе посака. Претворете го вашиот мал уметник во Ван Гог, љубителот на ѕвезди во соларен систем или вашите принц и принцеза во кралска двојка.

 

Повеќе...
Покажи по страница
Сортирај по
Loading...