БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ВО МАКЕДОНИЈА!

 E: hello@karmapix.com

 

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ !!!

Изненадете, направете фото книга на еден клик! Ги очекуваме вашите ремек дела. 

 

  

 

Секое сеќавање е посебна приказна. Раскажете  ја на светот вашата омилена!

ПРЕТВОРЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СПОМЕНИ ВО БЕЗВРЕМЕНСКИ ФОТО КНИГИ 

Сè што треба да направите е да изберете ваши електронски фотографии кои ви се допаѓаат, a вашата среќна КАРМА ќе се погрижи за останатото.

 

 

 

 

ФАНТАСТИЧНО ИСКУСТВО КОЕ ОСВОЈУВА!

Сите дизајни на фото книги кои можете да ги замислите, сега достапни до вас на само еден клик.

Сè на едно место -  вашите електронски фотографии се претвораат во печатени фото книги за еден миг.

Брзи се за изработка, сами ја дизајнирате нивната содржина, бесплатни за употреба и достапни по екстра цени.

Од почеток до крај, вие сте креаторот на вашето ремек дело!

 

 

Инспирација

Летото можеби заврши, но не и забавата!

Во овие несигурни времиња, каде одлуките се носат од ден за ден, планирањето на летување може да биде навистина... Read More

Забавни и интерактивни проекти за вашите деца

Поминување квалитетно време со вашите деца е огромен фактор за нивниот успех во образованието - а вие можете да... Read More

5 Велигденски декорации

Погледнете ги 5те видови на декор за вашата Велигденска трпеза: 1. Експлозија од бои  Доколку сакате шарен Велигден... Read More

 

Веруваме дека фотографиите не се наменети да останат зачувани на телефони, уреди или некаде да бидат складирани.
Доживејте ги вашите фотографии секој пат со истата интензивна емоција.

Почуствувајте ја магијата на моментот и претворете ги електронските фотографии во фото книга. 

Во KARMAPIX веруваме дека раскажувањето на вашите приказни преку фото книги треба да лесно, брзо и достапно за сите.

Зачувајте ги сите случувања и посебни мигови во трајни фото книги кои ќе мамат насмевки секој пат кога ќе ги отворите.

ЗАПОЧНЕТЕ СЕГА!

 

Совршен подарок кој можете целосно да го персонализирате и споделите со саканите. 

А, резултатот што следи? 

1 милион слатки насмевки дневно

 Извондреден дизајн и стил | Врвен квалитет | Од идеја до готов производ за само миг | Уникатен подарок со трајна вредност

 

Специјални понуди

 

Е-информатор

45000

LOVELY CUSTOMERS

7750

FACEBOOK FANS

19500

PRODUCT

Services

 

CLEAN DESIGN

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

 

LOADED WITH POWER

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

 

FREE UPDATE & SUPPORT

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

 

CHOOSE THE PRODUCT YOU LOVE

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

 

COMPLETELY CUSTOMIZABLE

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

 

STYLE FOR EVERY BUDGET

Fusce ac odio odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturie.

Location

  •  12-50 Santa Monica, Los Angeles
  •  (102) 3456 789
  •  info@themesun.abc

A true rarity. Have come across various different photo book and photo portfolio solutions, but this one just as I like it. Quick, affordable and flared always with good Karma :-) Thumbs up Karma Pix.

Sander TolismaGraphic designer

Congrats! Very unique and affordable gift for everyone. Cheers, you have done great work.

Maia WimMarting communications

Napravi sam vo visinska smisla i po tvoja mera dobivash extra gotov book za bizinis namena kakva shto ti treba.

Martin TFotograf

Finally a real look and feel of a professional customer service (real and very kind people) and even greater surprise with the wow products I received. You guys are wonderful. Thank you!

KateCheers!

Loading...